סטודיו סיגל-עיצוב גרפי | אנימציות | סיגל בן דוד- סרט אנימציה

אודות

ברוכים הבאים לעולם האנימציה – עולם שבו אני הופכת סיפורים ומותגים ליצירות ויזואליות מקוריות.
התשוקה שאינה יודעת שובע לדמיון וליצירתיות שמגיעה ממוזיקה, אמנות, קולנוע, מחיי היום יום ומהעולם האמיתי. אז איך לפרסם? איך לגרום לקהל היעד לדבר על המותג? ובעיקר: איך לגרום להם לרצות את המותג?
הפיכת רעיונות למציאות. סרטוני אנימציה, סרטוני תלת מימד, מידולים.
בסטודיו תקבלו קשת רחבה של פתרונות מכתיבת התוכן ועד שלב הרנדר.
עם כל יצירה שאני מכינה, אני רוצה להוביל אתכם למסע קטן וחווייתי כדי שהיא תוכל לספר את הסיפור שלכם. בואו לחקור מה יש לי להציע ותנו לי לעזור להחיות את סיפור המותג שלכם.

תהליך העבודה

שאלות תשובות

זאת שאלה שקשה לענות עליה לפני אפיון והבנת הצרכים, התשובה יכולה להשתנות בהתאם לאורך הסרטון, מספר דמויות עם/בלי. דו מימד / תלת מימד ועוד מלא סיבות…או לי עדיף שנדבר על זה… 🙂

זמן הפקת סרטון תלוי מאד במורכבות ובצרכים של הלקוח, סרטון כולל עיצוב ואנימציה לוקח בין חודש וחצי לחודשיים, יש סרטים מורכבים יותר שיכולים לקחת שנה מהצד השני יש סרטונים פשוטים יותר שאפשר להפיק בשבוע.

סרטוני מושן גרפיקס, אנימציה דו מימד, תלת מימד, מידולים

  1. סרטון זו הדרך הקצרה והברורה ביותר להעביר את המסר שלך, ב 1-2 דקות אתה יכול למסור את כל האינפורמציה החשובה ללקוחות שלך.
  2. סרטון זה כלי אינפורמטיבי \ אילוסטרטיבי שהכי מחזיק את תשומת הלב ומאפשר הבנה מקסימלית לגבי מוצרים שונים, פיזיים או מחשבות סטרטאפים. 
  3. סרטון‭ ‬זו‭ ‬הכלי‭ ‬של‭ ‬הדור, ‬מצעירים‭ ‬לזקנים‭ ‬לכולם‭ ‬יש‭ ‬סמרטפון‭, ‬ומתים‭ ‬על‭ ‬סטאטוסים‭, ‬טיימליינים‭ ‬טיקטוקים‭ ‬ולא‭ ‬משנה‭ ‬מה‭ ‬ההמצאה‭ ‬הבא‭ ‬טכנולוגי‭, ‬יהיה‭ ‬על‭ ‬בסיס‭ ‬סרטונים‭, ‬בשפה‭ ‬אחד‭ ‬אפשר‭ ‬להגיע‭ ‬לאין‭ ‬סוף‭ ‬פלטפורמות‭ ‬ובכם‭ ‬למטרה‭ ‬המיוחדת‭ ‬שלו‭, ‬לשכנע‭ ‬את הצופה‭ ‬שהוא‭ ‬זקוק לסרטון.
  4. סרטון מעוצב ומושקע מעביר ללקוח שאתם מקצועיים וכדאי לעבוד איתנו

לקוחות

סיגל-בן-דוד-אנימציות-ל-RCA
סטודיו סיגל-עיצוב גרפי | אנימציות | סיגל בן דוד- סרט אנימציה
סטודיו סיגל-עיצוב גרפי | אנימציות | סיגל בן דוד- סרט אנימציה

לפרטים ומידע נוסף חייגו 0523-423836 או מלאו פרטים בטופס

שיחה עם נציג

×

שיחת ווטסאפ

דילוג לתוכן